Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

Unikátny vzdelávací pobyt

Študenti našej fakulty mali cez víkend možnosť absolvovať praktické vzdelávanie zábavnou formou. 

 

V duchu odkazu Jána Amosa Komenského: "Škola hrou" bol tento víkend 16. - 18. 3. 2018 pre našich študentov FMUK zorganizovaný vzdelávací pobyt "Digitálna chata". V príjemnom prírodnom prostredí chatovej oblasti Modra Harmónia mali študenti možnosť sa vzdelávať a rozvíjať na praktických workshopoch pod vedením odborných konzultantov z praxe.  

Tri hlavné vzdelávacie témy pobytu boli: Stratégia v online marketingu, Leadership a Vitality management.  

Worskhop Leadership sa venoval téme ako rozoznávať 4 typy osobností a ozrejmil, ako vychádzať s jednotlivými osobnosťami, ako s nimi pracovať v tíme, ako s nimi komunikovať a motivovať ich, naučili sme sa tiež ako dávať správnu spätnú väzbu a efektívne si nastaviť ciele. Workshop vitality management poukázal ako je potrebné a dôležité hýbať sa pre optimálne fungovanie mozgu, aká je správna životospráva a ako vplýva na náš pocit spokojnosti, na našu vitalitu a pracovný výkon. Workshop stratégia v online marketingu nás naučil aké sú možnosti a nástroje online marketingovej propagácie a ako ich efektívne využiť.   

Súčasťou pobytu samozrejme bola aj skvelá zábava, príjemný relax, spoločenské hry a vyvrcholením večera bolo chutné pečené prasiatko, preto si nenechajte ujsť ďalšie Digitálne chaty a na najbližšiu sa príďte vzdelávať a zabaviť spolu s nami.  

 

S pozdravom organizátor 

Digital Marketing Club