Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

Positive Leadership Conference

POSITIVE LEADERSHIP CONFERENCE - 16.6.2022

Digital Marketing Club na našej fakulte pôsobí už viac než desaťročie a študentom dáva možnosť vyskúšať si organizáciu a propagáciu profesionálnych eventov. Minulý mesiac pripravili úspešnú konferenciu s názvom Positive Leadership Conference. Tá prilákala desiatky manažérov, či podnikateľov, ktorí si chceli zlepšiť svoje líderské schopnosti a zručnosti.

16. júna si mohli návštevníci vypočuť 5 odborných prednášok a panelovú diskusiu nabitú trefnými, praktickými radami ako zo svojho manažérskeho potenciálu vyťažiť čo najviac a efektívne viesť tím ľudí. Večer v bratislavskom hoteli Tatra sa niesol v témach motivácie zamestnancov, komunikácie, budovania dôvery tímu, či zvládania stresových situácii. Za posledné dva roky si prešli manažéri viacerými skúškami, preto nebola núdza ani o cenné tipy, ako si udržať pracovnú morálku tímu počas home-office.

O svoje skúsenosti a rady sa podelili expertky a experti slovenskej praxe. Medzi nimi napríklad aj CEO najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk, Ivana Molnárová, riaditeľka komunikácie jednej z najväčších medzinárodných stavebných firiem, SKANSKA SK, Magdaléna Dobišová, či Ján Uriga, ktorý vedie manažérsky MBA program na Viedenskej Technickej Univerzite.

Študenti sa úspešne popasovali so všetkými výzvami, ktoré organizácia odbornej konferencie obnáša a event zároveň vysielali naživo aj pre návštevníkov, ktorí sa nemohli zúčastniť osobne. Už teraz sa tešia na ďalšie akcie v nasledujúcom semestri!