Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

AIESEC

AIESEC COMENIUS UNIVERSITY

AIESEC je medzinárodná organizácia riadená mladými ľuďmi, ktorá spája mladých ľudí z viac ako 120 krajín. Hlavným cieľom je poskytnúť mládeži praktické skúsenosti a príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj.

PREČO SA STAŤ ČLENOM AIESEC?
Ak sa stotožňuješ s názorom, že dosiahnutie vysokoškolského diplomu v tejto dobe už nestačí, prídi si k nám po praktické skúsenosti. Členstvo v AIESEC ti ponúka možnosť na tvoj osobný či profesionálny rozvoj, na zahodenie však tiež nie je zlepšenie sa v:

• komunikácii s profesionálnym prostredím

• komunikácii v anglickom jazyku

• efektívnom si zadelení si času

• personálnom manažmente, event manažmente, marketingu či financiách  

• tom ako odprezentovať svoje nápady a poznatky s čo najväčším úspechom
ALE najmä ti dá možnosť spoznať ľudí po celom svete, ktorí ako ty chcú zmeniť niečo na svojom každodennom živote a zlepšiť samých seba či tento svet.

Ak ti už viac netreba a chcel by si sa k nám pridať, zaregistruj sa na aiesec.sk/clenstvo, alebo v prípade akýchkoľvek otázok neotáľaj a napíš mail na richard.miklosiaiesec.sk

 

PREČO ÍSŤ NA STÁŽ S AIESEC?
Ak si myslíš že doma si toho zažil už dosť, AIESEC ti ponúka možnosť vycestovať na profesionálnu alebo dobrovoľnícku stáž do jednej zo 120 krajín sveta.
Pýtaš sa čo môžeš počas stáže získať? Okrem skúseností v tvojej študijnej oblasti, alebo v oblasti tvojho záujmu, si vieš rozšíriť povedomie o iných kultúrach, osamostatniť sa, získať nové zručnosti, alebo si nájsť priateľov z rôzných kútov sveta.
Je len na tebe či sa rozhodneš vycestovať na 6 až 12 týždňov a popri tom budeš pracovať na svojom vlastnom rozvoji, ako aj svojho okolia. Alebo máš po škole viac času a chceš získať profesionálnu skúsenosť, ktorá ti otvorí dvere do pracovného sveta.
Na celý postup tu pravdaže nebudeš sám a my spolu s partnermi po celom svete sa postaráme o to, aby si mal tú najlepšiu skúsenosť.
Ak máš záujem vidieť aké stáže AIESEC ponúka zaregistruj sa na  www.aiesec.org. V prípade akýchkoľvek otázok napíš mail našej kolegyni na zuzana.repkovaaiesec.sk , ktorá ti ich všetky zodpovie.

 

Výkonná rada AIESEC Comenius University na akademický rok 2019/2020:

Prezidentka Henrieta Machotková  henrieta.machotkovaaiesec.sk

Financie Beáta Šuhajdová   beata.suhajdovaaiesec.sk

Ľudské zdroje Richard Mikloši   richard.miklosiaiesec.sk

Stáže pre študentov Zuzana Repková  zuzana.repkovaaiesec.sk

Stáže pre organizácie  Annamária Kupcová   annamaria.kupcovaaiesec.sk

Stáže pre firmy  Alexander Gális   alexander.galisaiesec.sk

Marketing  Lucia Kubíčková   lucia.kubickovaaiesec.sk