Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

MSDNAA

Program Microsoft Imagine X sa zmenil na službu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching.


Prihlásiť sa môžete prostredníctvom fakultného konta. „Meno.Priezvisko@fm.uniba.sk” a heslo je ako do fakultnej siete.

Tu si môžete stiahnuť Windows 10, MS Access, MS Project, MS Visio a iné...

 


Program umožňuje študentom a vyučujúcim bezplatné stiahnutie nástrojov spoločnosti Microsoft a to nielen pre budúcich vývojárov a návrhárov.

Spoločnosť Microsoft dúfa, že používanie jej produktov inšpiruje vašu kreativitu a pomôže vám preniknúť do čarovného sveta softvéru. Naučí vás premeniť nápady na skutočnosť a poskytne vám nástroje potrebné k dosiahnutiu výborných študijných výsledkov a k získaniu vedomostí a zručností, ktoré neskôr budete môcť využiť vo vašej profesii v praxi. Viac aj na stránka spoločnosti Microsoft.

Licencia sa vzťahuje na všetkých študentov a tiež pedagogických a výskumných pracovníkov fakulty, za predpokladu využívania tohoto softvéru pre vzdelávanie a výskum. Licencia tiež umožňuje využívať programy nielen na fakulte, ale aj na domácom počítači.

Produkty balíčka Microsoft Office ako MS Word, MS Excel, MS Outlook, MS PowerPoint nie sú v rámci Imagine-X poskytované. ALE v rámci zmluvy so spoločnosťou Microsoft majú študenti tieto produkty k dispozícii zadarmo počas celej dĺžky štúdia. Viac na: MS Office 365 zadarmo.