Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

Július Selecký

Mgr. Július Selecký, PhD.

Ako odborný asistent pôsobí na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave (FMUK) od roku 2012. Oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti sa venuje viac ako 15 rokov. Po ukončení Gymnázia Metodova (2003), študoval na Katedre informačných systémov FMUK (2008). Neskôr na tejto fakulte absolvoval doktorandské štúdium s témou dizertačnej práce eHealth – elektronizácia zdravotníctva na Slovensku. (2012)
V pedagogickej činnosti zabezpečuje výučbu predmetov Výpočtová technika a Informačné systémy a aplikačný softvér. Taktiež vedie cvičenia z predmetu Manažment informačných systémov.
Z pohľadu výskumu sa venuje kybernetickej bezpečnosti, krypgrafii, cloudovým technológiám či pokročilým systémom detekcie a reakcie na incidenty. V tejto oblasti aj prednáša na viacerých konferenciách ako napr. ITAPA, efocus, Exponet, NIS.
V praxi pôsobí ako Senior Technical Pre-Sales Representative v spoločnosti ESET, celosvetovým lídrom v oblasti antimalware ochrany koncových zariadení. Jeho hlavnou náplňou sú konzultačné poradenstvo primárne pre enterprise segment zákazníkov, zodpovednosť za testovanie a poskytovanie prezentácií produktov spoločnosti ESET.

 

Link na publikačnú činnosť

Link na LinkedIn profil

 

Články v médiách: