Doplňujúce voľby do AS UK a AS FM UK 2021 Študentská časť

Vyhlásenie nového hlasovania do ŠČ AS FM UK

Volebná komisia Akademického senátu Univerzity Komenského v Bratislave, Fakulty managementu na návrh predsedníctva Akademického senátu univerzity Komenského v Bratislave

v y h l a s u j e

opakované hlasovanie v doplňujúcich voľbách do študentskej časti Akademického senátu Univerzity Komenského v Bratislave, Fakulty managementu na funkčné obdobie od 17. novembra 2021 do 31. októbra 2023 v celkovom počte jeden člen.

Opakované hlasovanie sa uskutoční na Univerzite Komenského v Bratislave, Fakulte managementu elektronicky dňa 16. novembra 2021 od 09.00 do 12.00 hod. prostredníctvom systému Microsoft Teams a MS Forms.

Kandidátmi sú:
1.    Mgr. Ondrej Čupka
2.    Natália Kuklová

v Bratislave, dňa 3. novembra 2021

Úplné znenie uznesenia

Doplňujúce voľby do AS FM UK za študentskú časť

Volebná komisia Akademického senátu Univerzity Komenského v Bratislave, Fakulty managementu (ďalej len „VK AS FM UK“)

v y h l a s u j e

doplňujúce voľby do Akademického senátu Univerzity Komenského v Bratislave, Fakulty managementu (ďalej len „AS FM UK“) na funkčné obdobie od 30. októbra 2021 do 31. októbra 2023 za študentskú časť akademickej obce Univerzity Komenského v Bratislave, Fakulty managementu (ďalej len „FM UK“) v celkovom počte jeden člen.

Doplňujúce voľby sa uskutočnia na Univerzite Komenského v Bratislave, Fakulte managementu elektronicky dňa 29. októbra 2021 od 09.00 do 12.00 hod. prostredníctvom systému Microsoft Teams a MS Forms

Návrhy kandidátov je možné doručiť do 23. októbra 2021 do 23.59 hod. tak, že navrhovateľ svoj návrh odošle v elektronickej podobe predsedovi volebnej komisie na adresu volbyasfmukfm.uniba.sk z adresy elektronickej pošty, ktorú mu pridelila univerzita alebo fakulta, pričom text návrhu na kandidáta je k dispozícii na webovej stránke FM UK.

Zoznam kandidátov bude zverejnený na webovej stránke FM UK od 25. októbra 2021.

Zoznam kandidátov v doplňujúcich voľbách do študentskej časti AS FM UK

v Bratislave, dňa 7. októbra 2021

Výsledky z doplňujúcich volieb do študentskej časti AS UK

Zápisnica z doplňujúcich volieb do študentskej časti AS UK za volebný obvod FM UK

Doplňujúce voľby do AS UK volebný obvod FM UK za študentskú časť

v y h l a s u j e

doplňujúce voľby do Akademického senátu Univerzity Komenského v Bratislave za volebný obvod Fakulty managementu (ďalej len „AS FM UK“) na funkčné obdobie od 30. októbra 2021 do 31. októbra 2023 za študentskú časť akademickej obce Univerzity Komenského v Bratislave, Fakulty managementu (ďalej len „FM UK“) v celkovom počte jeden člen.

Návrhy kandidátov je možné doručiť do 23. októbra 2021 do 23.59 hod. tak, že navrhovateľ svoj návrh odošle v elektronickej podobe predsedovi volebnej komisie na adresu volbyasfmuk@fm.uniba.sk z adresy elektronickej pošty, ktorú mu pridelila univerzita alebo fakulta, pričom text návrhu na kandidáta je k dispozícii na webovej stránke FM UK.

Zoznam kandidátov bude zverejnený na webovej stránke FM UK od 25. októbra 2021.

Zoznam kandidátov v doplňujúcich voľbách do študentskej časti AS UK za volebný obvod FM UK

v Bratislave, dňa 7. októbra 2021