Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

WELCOME ERASMUS – 2021/2022

Privítanie zahraničných Incoming Erasmus študentov z celej EU


12. 09. 2021 21.58 hod.

Privítanie zahraničných Incoming Erasmus študentov z celej EU, začalo na FM už v piatok 10.09.2021 neformálnou prechádzkou mestom, ktorá ponúkla okrem krásnych výhľadov, emotívnych momentov a skvelej atmosféry, hlavne možnosť zoznámiť sa navzájom a neostávať v izolácií.

Trasa viedla cez kalváriu, Horský park, Slavín, na Bratislavský hrad, ďalej centrom mesta okolo katedrály sv. Martina, Univerzitnej knižnice, SND budovy opery, nábrežím Dunaja až k budove rektorátu UK na Šafárikovom námestí. Občerstvenie v „Umelke“ bolo príjemnou odmenou na záver našej prvej spoločnej akcie a štartom k živej debate.

Nový týždeň bude pre Erasmus študentov tzv. Welcome weekom, kedy okrem intenzívneho kurzu Slovenčiny a iných organizovaných aktivít budú mať aj stretnutia na fakultách. Na FM UK privítame cca 150 Erasmus študentov v troch skupinách na našich už tradičných outdoorových eventoch v priľahlom parku.

Tešíme sa na všetky spoločné momenty s týmito mladými ľuďmi, z ktorých srší túžba poznávať, cestovať a žiť naplno. Sme radi súčasťou ich prvých krokov u nás, tieto momenty sú jednoducho krásne, tak ako to vyjadrujú aj priložené fotky.

Galéria - CITY Walk

Uvítacie stretnutie - skupina 1

Uvítacie stretnutie - skupina 2

Uvítacie stretnutie - skupina 3