Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

Falling Walls Lab Slovakia 2018

Vo štvrtok 31. mája 2018 o 15.00 hod. sa na pôde Univerzity Komenského v Bratislave uskutoční Falling Walls Lab Slovakia - inšpiratívny a interdisciplinárny formát, ktorý poskytuje priestor na prezentáciu inovatívnych myšlienok a výskumných projektov z najrozmanitejších vedných disciplín.


Cieľom podujatia Falling Walls Lab je podporiť vedecké a podnikateľské inovatívne vízie a iniciovať a rozvíjať výmenu nápadov, inšpirácií a poznatkov medzi mladými výskumníkmi a profesionálmi z rôznych oblastí. Podujatie Falling Walls Lab sa v posledných rokoch konalo na 50 prestížnych akademických inštitúciách, medzi ktoré patria napríklad ETH Zurich (Švajčiarsko), the Yale University (USA) či King Abdullah University of Science and Technology (Saudská Arábia).

Podujatie Falling Walls Lab Slovakia organizuje Univerzita Komenského v Bratislave v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied, Učenou spoločnosťou SAV, SOVVA (Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity), DAAD (Nemeckou akademickou výmennou službou), Slovenskou Technickou Univerzitou, Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Technickou univerzitou v Košiciach a Žilinskou univerzitou v Žiline.

Podujatie Falling Walls Lab Slovakia 2018 sa uskutoční 31. mája 2018 o 15.00 hod. v Moyzesovej sieni (Vajanského nábrežie č. 12).

Videopozvánka

Program

Sledujte i udalosť na Facebooku.