Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

WIZZ AIR OPÄŤ SPÚŠŤA WIZZ AIR YOUTH CHALLENGE

Od dnes do 25. marca 2018 sa môžu do súťaže prihlásiť aktívni študenti bakalárskeho, magisterského či inžinierskeho štúdia na vysokej škole alebo univerzite, ktorá je v krajine patriacej do siete WIZZ, na www.wizzyouthchallenge.com.


05. 03. 2018 12.05 hod.

PRVÁ CENA: NEOBMEDZENÉ CESTOVANIE V SIETI WIZZ NA 1 ROK!


Budapešť, 5. marec – Wizz Air, najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe a jedna z najrýchlejšie rastúcich leteckých spoločností v Európe, dnes oznámila druhý ročník WIZZ Youth Challenge, medzinárodnej súťaže prípadových štúdií, ktorá umožňuje študentom vysokých škôl a univerzít ukázať ich potenciál a prísť s inovatívnymi a “out-of-the-box” nápadmi na riešenie obchodných problémov v zmysle zadania Wizz Air-u.

Účastníci WIZZ Youth Challenge získajú profesionálnu skúsenosť, naučia sa viac o biznise v pozadí jednej z najrýchlejšie rastúcich aerolínií v Európe a v prípade, že postúpia, budú môcť prezentovať svoje koncepty WIZZ profesionálom na seniorskej úrovni počas živého finále v Budapešti. Víťazi súťaže budú odmenení možnosťou cestovať zadarmo počas celého roka v celej sieti liniek Wizz Air-u, ktorá v súčasnosti ponúka viac ako 600 spojení do 145 destinácií zo 44 krajín. Výhercovia druhého a tretieho miesta získajú zdarma spiatočné letenky, ktoré môžu využiť či už na cestu na vysnívanú dovolenku alebo ďalšie štúdium v zahraničí.

Video: https://youtu.be/xCXAIb1N7-Y

Viac informácií v priloženej tlačovej správe.