Reflect Festival 2020

Zaujímajú ťa technológie, filozofia, psychológia alebo zdravý životný štýl? Online reflectfest po registrácii - účasť zdarma

06. 10. 2020 08.43 hod.

Fakulta managementu Univerzity Komenského Bratislava je  hrdým partnerom Reflect Festivalu, festivalu, ktorý tento týždeň organizuje svoje ďalšie podujatie, tentokrát v digitálnej verzi. Naši študenti a absolventi môžu byť toho súčasťou!

Pripojte sa z pohodlia vášho domova a dotknite sa budúcnosti. Reflect je medzinárodný technologický a futuristický festival, ktorý spája vizionárov, podnikateľov, startupistov, investorov, študentov a nadšencov inovácii a biznisu z celého sveta. Počas 3 dní sa dozviete, ako bude vyzerať budúcnosť práce, technológii, biznisu, ekológie, ekonómie ale aj šťastia, vzťahov či jedla. Sledujte virtuálne a pripojte sa k ľuďom, ktorí už dnes menia našu budúcnosť.

Stačí ak sa zaregistrujete na
www.reflectfest.com a pri kúpe digitálneho lístka vložíte kód "fmuk@reflect2020" a automaticky si môžte uplatniť váš lístok zdarma.