Pozvánka na 9. ročník fóra Študenti - Podniky - Univerzity

9. ročník fóra Študenti - Podniky - Univerzity sa uskutoční 3. marca 2020 v čase od 9.00 do 14.00 v priestoroch Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí.

24. 02. 2020 16.17 hod.

Milé kolegyne, milí kolegovia,

v mene mojich katedrových kolegov zastrešujúcich francúzsky program, by som Vás rád pozval na 9. ročník fóra Študenti - Podniky - Univerzity, ktoré sa uskutoční 3. marca 2020 v čase od 9.00 do 14.00 v priestoroch Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí.
Hlavným organizátorom podujatia je Fakulta managementu UK v spolupráci s Právnickou fakultou UK, Filozofickou fakultou UK a Slovensko-francúzskym univerzitným inštitútom.

Nad podujatím zobral záštitu náš dekan prof. RNDr. Michal Greguš, PhD. a rektor Univerzity Komenského v Bratislave, prof. JUDr. Marek Števček, PhD.
Medzi pozvanými budú francúzsky veľvyslanec na Slovensku, riaditeľ Francúzskeho inštitútu, prezident Francúzsko-slovenskej obchodnej komory, finančný riaditeľ spoločnosti Orange, riaditeľ ľudských zdrojov spoločnosti Peugeot a mnoho ďalších predstaviteľov veľkých firiem.

Cieľom fóra je vytvoriť priestor pre výmenu skúsenosti a diskusiu o existujúcich programoch frankofónnej výučby, požiadavkách praxe a možnej spolupráci medzi zástupcami vysokých, stredných škôl a podnikov. Súčasťou fóra je aj veľtrh, ktorý ponúka spoločnostiam možnosť predstaviť sa frankofónnym študentom vysokých a stredných škôl.  V roku 2019 sa veľtrhu zúčastnilo 15 firiem a približne 100 študentov z celého Slovenska.

Viac informácii o podujatí nájdete v priloženom programe.

Časť podujatia bude prebiehať vo francúzskom jazyku, tlmočenie bude k dispozícii.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

S pozdravom za organizačný tím
Frédéric