Migrácia fakultných služieb do univerzitného prostredia

Vážení zamestnanci, milí študenti, dovoľte nám informovať Vás, že dňa 6.7.2020 začneme vykonávať migráciu služieb do univerzitného prostredia.

12. 06. 2020 21.59 hod.

Vážení zamestnanci, milí študenti,

V tomto momente nie je potrebná žiadna vaša aktivita. O všetkých konkrétnych krokoch, postupoch a náležitostiach Vás kolektív CIT FM UK bude v najbližšom čase podrobne informovať.

Preto Vás žiadame, aby ste si pravidelne kontrolovali Vaše emailové schránky a postupovali iba podľa pokynov CIT FM UK.

V prípade, že využívate službu OneDrive odporúčame vám, aby ste si dáta z online prostredia a vašich zariadení skonsolidovali a zálohovali.

Upozorňujeme Vás, aby ste boli obozretní a nikomu neodovzdávali žiadne svoje prihlasovacie a osobné údaje. Počas celého procesu migrácie, ani inokedy, nebude od Vás nikto žiadať prihlasovanie sa do služieb, vypĺňanie akýchkoľvek formulárov a taktiež nebudete dostávať informácie o prekročení kapacity emailu, či iné pokyny vedúce k odovzdaniu Vašich prihlasovacích údajov. Takéto emaily možno považovať za phishing, o ktorom sa dozviete aj na našom webe https://www.fm.uniba.sk/cit/bezpecnost/phishing/.

Konkrétnejšie informácie Vám zašleme prostredníctvom emailu v najbližšom období.

S prianím príjemného dňa

kolektív CIT FM UK