KONFERENCIA PRE ŠTUDENTOV FMUK

Chceš sa inšpirovať radami od najzaujímavejších osobností online marketingu, ktoré sa dokázali dostať medzi špičku našich marketérov? Ak si odpovedal ÁNO, tak prichádza po štyroch úspešných, už piata konferencia z dielne Digital Marketing Clubu s názvom: Digital Marketing Masters.

10. 04. 2018 14.14 hod.

Konferencia DIGITAL MARKETING MASTERS

Na konferenciu sme pozvali top osobnosti, ktoré sa neprídu pochváliť svojimi úspechmi, ale prídu najmä odovzdať praktické rady a skúsenosti, ktoré v kariére manažéra skôr či neskôr určite využiješ.

Konferencia je určená pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o digitálne podnikanie a online marketing.

Počas celej konferencie budeš mať prostredníctvom aplikácie sli.do možnosť klásť otázky marketérom ako Michal Pastier, Kamil Aujesky, Juraj Sasko, Michal Král, Martin Woska, Matej Marček a Filip Kuna.
Prekvapením bude aj tombola o zaujímave ceny ako mobil, kurzy, knihy, predplatné časopisov a pod.

Kedy?
V stredu 18.4.2018, 17:00 - 22:00