Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

Climathon Bratislava 2023 20.-22. október, The Spot, Bratislava

Pozývame študentov, programátorov, dátových vedcov a inovátorov, ktorí sa zaujímajú o technológie a životné prostredie na najväčšie mestské inovačné podujatie na Slovensku! Prihláste sa, získajte nové zručnosti a pomôžte Bratislave svojimi nápadmi stať sa odolnejším a udržateľným mestom!


05. 10. 2023 10.42 hod.

Pozývame vás na Climathon Bratislava 2023 - najväčšie mestské inovačné podujatie na Slovensku!

Podujatie sa bude konať 20.-22.10. 2023, v The Spot v Bratislave.

Počas Climathon Bratislava tímy študentov a nadšencov z celého Slovenska vytvárajú riešenia v spolupráci so zástupcami mesta, skúsenými mentormi a odborníkmi z praxe.

Na Climathon sa môžete prihlásiť ako jednotlivci, ale aj ako 2-5 členné tímy programátorov, dátových vedcov, inovátorov a študentov, ktorí sa zaujímajú o technológie a životné prostredie. Počas 48 hodín budete hľadať riešenia na predom zadefinované výzvy.

Staňte sa súčasťou Climathon komunity, spoznajte nových ľudí, získajte cenné zručnosti a pomôžte Bratislave svojimi nápadmi stať sa odolnejším a udržateľným mestom. Registrujte sa cez formulár na tomto linku.

Bližšie informácie o Climathon-e nájdete na stránke: Climathon Bratislava, alebo na sociálnych sieťach Linkedin, Instagram.