Workshop o sociálnom podnikaní na FM UK

Chcete urobiť svet okolo vás lepším miestom? Chcete rozbehnúť svoje vlastné podnikanie? Chýba vám dobrý nápad alebo potrebujete rozvinúť zručnosti či získať tím?


27. 09. 2017 10.57 hod.

Social Entrepreneurship Akademie a Fakulta managementu UK pre vás pripravili dvojdňový workshop “ZGI:kompakt“ zameraný na sociálne podnikanie.

Zúčastni sa nášho interaktívneho a “hands-on” workshopu, spoznaj príbehy úspešných sociálnych podnikateľov a rôzne metódy a nástroje pre vytvorenie tvojho vlastného projektu v sociálnom podnikaní v interdisciplinárnom tíme.

Kedy: 19. - 20. október 2017
Kde: Fakulta managementu UK
Ako sa prihlásim: on-line na www.zgi-kompakt.com/#apply-now

Tešíme sa na vaše prihlášky!

tím Fakulty managementu UK a Social Entrepreneurship Akademie

 

“ZGI:kompakt“ (Certificate in Social Innovation:compact) je dvojdňový interaktívny a “hands-on” workshop o sociálnom podnikaní zameraný na študentov a mladých profesionálov z rôznych oblastí a odborov. Workshop vám predstaví metódy a nástroje potrebné na rozbehnutie sociálneho podnikania. Okrem toho vám s tvorbou nových podnikateľských nápadov pre sociálne podnikanie, a naučí vás ako rozbehnúť takéto podnikanie a kde získať financie. V štyroch na seba nadväzujúcich moduloch vám interaktívnou formou predstavíme ekosystém sociálneho podnikania a pomôžeme vám objaviť vaše vnútorné podnikateľské zručnosti. Vďaka tomu sa pokúsime vytvoriť nový interdisciplinárny priestor pre nové spoločensky prospešné prístupy. Pre ďalšie informácie prosím navštívte náš web: www.zgi-kompakt.com