Fakulta managementuUniverzita Komenského v Bratislave

Letná škola na FM UK


25. 07. 2022 23.16 hod.

V období 25. 7. -29. 7. 2022 s osobnou účasťou študentov z celej EÚ v Bratislave, a od 1. 8. - 5. 8. 2022 v online prostredí, organizovaná je v rámci nového Erasmus modul BIP – tzv. Blended Mobility Program,kde  spojením minimálne 3 partnerských univerzít vzniká krátkodobý projekt, ktorý má online časť a aj fyzický pobyt účastníkov na organizujúcej univerzite.
Témou našej letnej školy je  GAME THEORY AS A MARKETING TOOL, prednášajúcimi sú Dr. Zvika Winer z Western Galilee College v Izraeli, a Dr. Lucia Vilčeková z FM UK v Bratislave.
Hosťujeme 32 študentov z Francúzska, Belgicka, Nemecka, českej republiky,Litvy, Ukrajiny, Izraela a Slovenska. Okrem zaujímavých prednášok bude pre nich doplňujúcim programom naša gastronómia, prehliadka Bratislavy so sprievodcom spoločné posedenia a diskusie. Už teraz vznikajú nové priateľstvá a nezabudnuteľné zážitky.
Študenti už prvý deň letnej školy hodnotili pozitívne, dúfame že sa nám podarí celý týždeň túto latku udržať a položíme kvalitné základy tohto nového Erasmus modulu.

Letná škola deň 1.:

 

 

Letná škola deň 2.:

Okrem doobedného vyučovania, absolvovali účastníci letnej školy prehliadku mesta, na ktorej sme sa všetci dozvedeli veľa zaujímavého o Bratislave. Vyvrcholením dňa bola spoločná večera v slovenskej reštaurácii „Bratislava Flagship“.

Letná škola deň 3.:

Tretí deň bol zameraný hlavne na teamovú prácu v škole a voľné poobedné aktivity, mnohí objavili Zlaté piesky ako najlepšie miesto kde vychutnávať letnú atmosféru.

Letná škola deň 4.:

Okrem doobedného vyučovania a malého testu, občerstvenia vo forme pizze, bol súčasťou programu štvrtého dňa aj výlet na hrad Červený kameň spojený s vystúpením sokoliarov. Výlet bol príjemným spestrením letnej školy a pre mnohých nečakaným zážitkom.

 

 

 

 

 

Letná škola deň 5.:

Posledné doobedie prezenčného vyučovania, posledné výmeny kontaktov a fotiek, posledné objatia, posledné fotenie. Záverečný ceremoniál odovzdávania certifikátov, tričiek s logom fakulty a iných drobností prebehol v priľahlom parku Jama neďaleko FM. Krásne zelené prostredie ako stvorené na záverečný happening a spoločné šantenie. Spoločný rozlúčkový obed bol bodkou za prezenčným týždňom našej letnej školy. Študentov ešte čaká online časť počas prvého augustového týždňa aby obdržali transkripty za absolvovaný kurz Game Theory as a Marketin tool. Už teraz môžeme konštatovať, že prvý ročník letnej školy sa viac než vydaril.

Prvé reakcie študentov po letnej škole:

"Bol to neuveriteľný týždeň: stretli sme úžasných ľudí, kurzy boli zaujímavé a objavili sme krásne mesto. Ďakujeme za všetky raňajky, večere a zmrzlinu. Boli ste k nám tak milí... Bola som taká smutná, keď sme sa museli vrátiť domov.
Na túto letnú školu môžete byť naozaj hrdí!
Dúfam, že sa v budúcnosti opäť stretneme.
S pozdravom z Francúzska, Zoé"