PRÁCA POPRI ŠKOLE. BARIÉRA ALEBO KARIÉRA?

Ako si budovať kariéru už počas VŠ? Registruj sa zdarma, príď a nechaj si poradiť od najlepších.

20. 03. 2017 15.52 hod.

Na tom, čo robíš popri škole záleží!

Chceš sa dozvedieť prečo je dobré popri VŠ pracovať? Aké možnosti/stáže ponúkajú študentom neziskovky, koorporácie, startupy? Zistiť ktorá sféra Ti dá najviac?

Tak zober svojich kamošov, zaregistruj sa, spoznaj osobne našich spíkrov a omnoho viac. Čakajú Ťa dve panelové diskusie, skvelí hostia a niečo pod zub. ;)

Agenda:

16:00 – Predstavenie 0100 Campus-u

16:30 – Prvá panelová diskusia:

Juraj Zamborský (Kontentino), Ondrej Javorka (Emark s.r.o.), Andrea Tittelová (Youth Political Education), Jakub Jurových (Operam)

17:30 - 18:00 – Coffe Break + Networking

18:00 – Druhá panelová diskusia:

Dušan Duffek (0100 Campus), Lenka Kučerová (Startlift), Zuzka Štainigerová (Slovak Telekom), Ivka Čorbová (Nadácia Integra), Michelle Skrúcaná (Swiss Re)

19:00 - 20:00 – Networking

Vidíme sa už v pondelok 27.3. 2017 o 16:00 v Binariu, Staré Grunty 18, Bratislava.

Registrácia zdarma: https://goo.gl/EdvHoC

My tam budeme, a Ty?