Týždeň zdravia na Fakulte managementu UK

Bio, eko, raw, gluten-free, lactose-free, ak ti tieto slová nič nevravia, nevadí. Beánia Team FMUK si pre teba pripravil Týždeň zdravia plný “healthy” aktivít, ktoré pomôžu nielen tebe.

Príď darovať krv na Manažérsku kvapku krvi,
PRETOŽE AJ TVOJA KVAPKA KRVI JE DÔLEŽITÁ!

Nikdy nevieš komu práve tvoja „kvapka“ zachráni život. Preto neváhaj, príď podporiť túto skvelú myšlienku a staň sa darcom.

Už 9.5.2017 (utorok) v čase od 8:00 - 11:00 budeš môcť prispieť svojou "kvapkou krvi" na Fakulte managementu UK. Čakáme ťa na 4. poschodí v zasadacej miestnosti č.14.

Odmenou bude super pocit, ktorý môžeš zdieľať so svojimi kamošmi, a preto ich určite zavolaj tiež. Pripravili sme si pre teba aj rôzne darčeky, aktivity a občerstvenie, ktoré na teba spolu so super partiou z Beánia Teamu budú čakať v chill-out zóne.

V prípade pochybností, či si správny darca, si ľahko všetky informácie nájdeš na www.ntssr.sk.

Viac informácií priamo v evente na Facebooku: http://bit.ly/kvapkakrvi2017

Nebaví ťa pozerať Game of Thrones tretíkrát od začiatku? Športové oblečenie ti leží od Vianoc v skrini? Keď si ideš kúpiť tresku a rohlíky do potravín, nevieš to rozdýchať? Ak je tvoja odpoveď 3x ÁNO, Beánia Team má pre teba jednoduché riešenie. Prídi na FMUK FUN & RUN, naštartuj svoju kondičku a zabav sa s fellaz.

10. 5 2017 sa môžeš tešiť na tieto aktivity:

RUN (registrácia 9:30)
Štafetový beh pre 3 členné tímy (zmiešané = min. jedna študentka), pri čom každý z tímu odbehne 1,5 km.
Beh jednotlivcov, kde beží človek sám za seba 5 km.

JOGA (10:00-11:00)
Ukážkovú hodinu si môžeš vyskúšať s učiteľkami jogy Silviou (Ásana škola jogy) a Luciou (Premena škola jogy).

PILOXING (11:05-12:05)
Toto skupinové cvičenie je kombináciou boxu, pilates a tanca. Ak chceš okúsiť túto zaujímavú aktivitu zastav sa pri sunflowers.

KRUHOVÝ WORKOUT (12:10-13:10)
Chalani z Workout Academy ťa zasvätia do tajov kruhového tréningu, naučia ťa nové techniky a ako správne cvičiť.

BREAKDANCE WORKOUT (13:15-14:15)
Týmto stanovišťom ťa prevedie skvelý ZITRON zo Street Dance Academy. Má pre teba pripravenú zmes tanečných krokov spojených s cvikmi na kondičku a silu.

Čo si priniesť?
Široký úsmev, športové oblečenie a veľa energie a chuti do cvičenia. O zvyšok sa postaráme my.

Viac v evente na Facebooku: http://bit.ly/beaniafunrun2017

A máme pre teba pripravené aj ďalšie aktivity. Aké? Sleduj náš Facebook fanpage www.facebook.com/beania.fmuk/ a dozvieš sa viac.

Tešíme sa na vás všetkých!

Beánia Team FMUK

Týždeň zdravia ti prinášajú: