Daruj - kupuj - pomáhaj :)

Hádam každý z nás má v skrini kúsok , ktorý na seba obliekol prvý a posledný raz v skúšobnej kabínke, no pri upratovaní šatníka sa predsa nedokážeme zbaviť týchto vecí, lebo je nám ich ľúto len tak vyhodiť. Stáli nemalé peniaze a sú v podstate nové.

Preto sme sa rozhodli zorganizovať zber oblečenia aj na našej škole a vianočný bazár. Priamo časť oblečenia, ako aj výťažok bazára, budú poskytnuté na charitatívne účely. Je to možnosť pomôcť konkrétnym ľuďom, ktorí to potrebujú.

Zber oblečenia sa bude konať vo štvrtok 1. 12.2016 od 9:00 do 12:00

Krabice na oblečenie budú k dispozícií od stredy 30. 11.2016 od 7:30 do štvrtka 1. 12. 2016 do 18:00 v prístavbe v priestore pri Tuli-vakoch.

Prosíme aby ste priniesli len pekné, čisté oblečenie, ktoré naozaj môže ešte niekomu poslúžiť a aj urobiť radosť (teda nie to, ktoré chcete vyhodiť, ale to, ktorého sa viete vzdať, keďže Vám len stojí v skrini a pritom môže poslúžiť niekomu inému). Oblečenie prineste v igelitovej taške. Pre tých čo to stihnú medzi prvými budeme mať prichystanú aj sladkú odmenu :)

Tak neváhajte a urobte dobrý skutok pred Vianocami a skrášlite chvíle niekomu, kto to možno potrebuje viac ako my.

O čo vlastne ide?

Aby to nebolo len o darovaní , čoskoro doplníme informácie o vianočnom bazári, ktorý pre vás pripravujeme. Tam si budete môcť z módnych kúskov z našich skríň, ale aj zo Skladu solidarity, s ktorým spolupracujeme, vybrať a možno aj pre niekoho takto pripraviť vianočné prekvapenie a podporiť dobrú vec (boli by ste prekvapení aké všelijaké kúsky sa dajú takto objaviť a Vy sa tak môžete odlíšiť od tuctového davu ľudí, ktorí majú na sebe všetci to isté... :)
Výťažok z bazáru pôjde na Sklad solidarity a detský domov v Trnave, kam pošleme aj z vyzbieraného oblečenia, keďže v tomto období nejaké skrátka potrebujú.


Takže skúste s nami urobiť pred Vianocami dobrú vec.

VZDAJTE SA pekného nenoseného oblečenia --> DARUJTE HO --> príďte na BAZÁR a niečo pekné SI VYBERTE --> a PODPORTE TAK dobrú vec.